ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREEnergetyka w UE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


MATERIAŁY PROBLEMOWE

Raport "Nowy Drogi Ład"
28.10.2020r. 20:30

Warsaw Enterprise Institute
Funkcjonowanie w ramach porządku prawnego Unii Europejskiej wymusi na Polsce głęboką transformację gospodarczą, związaną z redukcjami emisji przede wszystkim w sektorze energetycznym oraz przemysłowym. Koszty tego procesu będą bardzo wysokie - czytamy w raporcie "Nowy Drogi Ład" opublikowanego przez Warsaw Enterprise Institute.
Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.

Zobacz także:

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: ZZ 29.10.2020r. 09:57
Hej autorzy raportu "Nowy drogi ład" - nie uprawiajcie czarnowidztwa i nie przekłamujcie rzeczywistości działając na wyobraźnię ludzi widokiem już pierwszej strony Waszego raportu. Spójrzcie na kominy i chłodnie kominowe elektrowni i elektrociepłowni. Czy widzicie takie czarne kłęby dymu i pary jakie Wy pokazujecie. Wstyd - to jest wielka manipulacja. Z kominów polskich elektrowni i elektrociepłowni wylatują spaliny czyste - spełniające bardzo restrykcyjne normy emisji, dzięki instalacjom odpylania, odsiarczania, odazotowania, wychwytywania rtęci itp. I my jako odbiorcy energii za to wszystko płacimy. Ruszcie myślenie i znajdźcie rzeczywiste przyczyny z jakimi należy walczyć w imię ochrony klimatu, w imię ochrony środowiska naturalnego. Tyle w temacie. Jeżeli będziecie zainteresowani to Wam wyjaśnię te rzeczywiste przyczyny.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: dwk 29.10.2020r. 18:03
ciekawe, celnie zilustrowane, dobrze wskazujące problemy (szczególnie Polski) z realizacją drogi do "Zielonej UE".
a strona tytułowa, cóż , najmniej istotna w całym opracowaniu
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE