ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREEnergetyka w UE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:



PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.






SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Szef MSZ Niemiec: energetyka to wielki potencjał współpracy polsko-niemieckiej
15.10.2020r. 17:07

Energetyka to wielki potencjał współpracy polsko-niemieckiej - podkreślił szef MSZ Niemiec Heiko Maas w Berlinie przed spotkaniem dwustronnym z szefem polskiej dyplomacji Zbigniewem Rauem. Dodał, że dla obu krajów transformacja energetyczna będzie wyzwaniem.
Wśród tematów rozmów Maas wymienił też bieżącą agendę i relacje dwustronne.

Szef MSZ Niemiec jako kolejną istotną kwestię wskazał podręcznik do historii, nad którym pracowali zarówno polscy, jak i niemieccy historycy. "Cieszę się, że uczniowie będą mogli mieć obydwie perspektywy i będą patrzeć z obydwu perspektyw na historię Europy" - podkreślił.
Wspomniał też o próbie otrucia rosyjskiego opozycjonisty Aleksieja Nawalnego i reakcję Unii Europejskiej.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie




cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE