ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREEnergetyka w UE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Unia przygotowuje mechanizm obrony przed sankcjami USA wobec Nord Stream 2
11.08.2020r. 10:14

Komisja Europejska pracuje nad środkami zaradczymi wzmacniającymi odporność finansową i gospodarczą Unii Europejskiej na potencjalne sankcje z zewnątrz - czytamy w BiznesAlert.pl
Jak zapowiedział w wywiadzie dla Interfax ambasador UE w Rosji Markus Ederer, pakiet środków zaradczych zostać przygotowany do końca 2020 roku.

Ambasador poprał również słowa wysokiego komisarza ds. polityki zagranicznej Josepa Borella, który wyraził głębokie zaniepokojenie, że USA coraz częściej straszą sankcjami wobec europejskich firm za udział w projekcie Nord Stream 2.
- Polityka europejska powinna być tworzona w Europie, a nie w krajach trzecich - powiedział cytowany przez BiznesAlert.pl Ederer.
BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE