ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREEnergetyka w UE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zyska: Polska stanie się wielkim placem budowy OZE
12.02.2020r. 08:06

Jak podkreśla Ireneusz Zyska, sekretarz stanu w Ministerstwie Klimatu, w ciągu najbliższych kilku lat znacznie wzrośnie liczba inwestycji w odnawialne źródła energii. W zapewnieniu bezpieczeństwa energetycznego i stabilności systemu ważną rolę będą odgrywać projekty gazowe, mimo że Unia Europejska wycofuje się z ich finansowania, oraz energetyka jądrowa. Kolejny ważny filar to magazyny energii. - W kolejnych latach nowe technologie tak się rozwiną, że neutralność klimatyczna wcale nie jest wykluczona - mówi Zyska.

UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:KOMENTARZE ( 5 )


Autor: zgryźliwy 12.02.2020r. 10:48
Każdą propozycję zbudowania magazynu energii elektrycznej powinien analizować Wydział ds. Przestępczości Gospodarczej. Magazyn w okresie przejściowym tj. 50 lat za wcześnie oznacza tylko i wyłącznie stratę zielonej energii pozyskanej z takim trudem za publiczny grosz. Jeśli Pan sekretarz uważa, że magazyn wodorowy to przyszłość, to niech przejdzie do sektora prywatnego, weźmie kredyt na siebie i go zbuduje.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: fff 12.02.2020r. 15:09
atom....A co zrobiono w temacie przez ostatni rok? Kolejne wycieczki?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: max 13.02.2020r. 09:03
A może szanowny Pan Sekretarz uściśli skąd mamy brać ten gaz do rezerwowania OZE ??? . Jestem za wprowadzeniem odpowiedzialności karnej za decyzje urzędnicze które okażą się szkodliwe dla gospodarki.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: WD 13.02.2020r. 10:02
Przy przyśpieszeniu inwestycji w OZE i energetykę jądrową, również należy nadać priorytet inwestycjom magazynów energii. NALEŻY WRÓCIĆ DO PRZERWANEJ BUDOWY ELEKTROWNI SZCZYTOWO POMPOWEJ MŁOTY.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Energetyk 13.02.2020r. 11:02
Wiatraki niech pan Zyska postawi pod oknem sejmu i swojego domu.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 5 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE