ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREEnergetyka w UE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Tchórzewski: Polska liczy na kompromis w sprawie pakietu zimowego
04.04.2018r. 10:05

Podczas konferencji EuroPower 2018 minister energii Krzysztof Tchórzewski zdradził, że Polska liczy na kompromisowe rozstrzygnięcie w sprawie tzw. pakietu zimowego - czytamy w BiznesAlert.pl.
Minister przypomniał, że trwają prace nad tzw. pakietem zimowym, czyli szeregiem nowych regulacji dla sektora energetycznego na poziomie europejskim.
- Nie może nas nie być w tych przygotowaniach. Musimy w nich uczestniczyć. Dawaliśmy temu wyraz na posiedzeniu Rady Europejskiej. Trwają na różnych poziomach dyskusje i negocjacje, często dwustronne - zdradził minister Tchórzewski. - Mamy nadzieję na zrównoważone rozstrzygnięcie w sprawie pakietu zimowego. Mamy zrozumienie coraz większej ilości państw, że Polska nie jest hamulcowym, ale równorzędnym partnerem dyskusji o pakiecie zimowym - powiedział cytowany przez BiznesAlert.pl minister.
BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE